Vibraatori valimise spikker. Vibraatorite tüübid ning nende kasutamine

G-punkti vibraatorid

Seksleludest räägitakse tänapäeval igal pool: nii naiste ajakirjades, veebireklaamis kui ka telesaadetes. Arusaam, et vibraator on vaid üksildastele või meeleheitel inimestele, on kadumas. Viimastel aastatel on näha positiivset muutust selles, kuidas me räägime naise naudingust ja orgasmist, ning sekslelu on leidnud oma väärika koha väga paljude inimeste igapäevaelus.

Turvalise veebikeskkonna NutNut asjatundjad on koostanud juhendi, et aidata Sul selles põnevas maailmas orienteeruda ning leida vibraator, mis sobib kõige paremini just Sinule. 

Kõigepealt otsusta, millist kehapiirkonda soovid stimuleerida.

  • G-punkti vibraator sobib hästi sisemiseks stimulatsiooniks ning aitab arendada naise tundlikkust. Üks populaarsemaid tooteid on näiteks Svakom vibraator.
  • Juhul, kui otsid vibraatorit väliseks stimulatsiooniks, vali kliitori vibraator. Kuulus pingviinikujuline Satisfyer Penguin on imemisefektiga ning on kiitust saanud miljonitelt naistelt üle maailma.
  • Kui aga soovid mõlemat piirkonda korraga stimuleerida, sobib selleks kõige paremini niinimetatud rabbit-vibraator. Väga populaarne jänkuvibraator on 10 vibratsioonirežiimiga võimas Lelo vibraator.
  • Paaride vibraator sobib suurepäraselt kõigile, kes soovivad oma paarisuhet vürtsikamaks muuta. Viimase aja trendikaim toode on kindlasti äpiga vibraator. Lisaks aitavad paarisuhte mitmekesisemaks muutmisele kindlasti kaasa ka BDSM stiilis riided ja aksessuaarid.

Seejärel pööra tähelepanu lelu materjalile. Kui kavatsed vibraatorit kasutada vannis või duši all, vali kindlasti veekindel toode. Mõtle ka sellele, kas vibraator peaks olema USB-kaabliga laetav või patareidega. Ning viimaks vali libesti, mis sobib just Sinu valitud vibraatoriga. Pea meeles, et silikoonist leluga sobib kokku vaid vee- või õlipõhine libesti, sest silikoonipõhine libesti võib lelu materjali kahjustada. Rohkem infot libestitest leiad meie blogist.

Ning ära unusta, et tegelikult polegi vaja otsida just seda kõige paremat vibraatorit. Iga lelu annab Sulle uusi teadmisi Sinu enda kohta ning on väärtuslik osa Sinu kollektsioonist. Tellimiseks vali kindlasti turvaline sekspood, mis pakub vaid kvaliteetseid tooteid ning peab lugu kliendi privaatsusest.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga