Kas tasub väliüritusteks oma telke omada?

On mitmeid suurepäraseid põhjuseid, miks võiksid järgmisel üritusel oma välitelki kasutada. Vaatame lähemalt mõningaid peamisi eeliseid, mida saad telgi omamisel nautida, olenemata sellest, kas otsustad selle veel seekord rentida või näiteks juba Tonro lehelt uue telgi osta.

Kaitse ilmaolude eest

Telgid kaitsevad sind ja sinu külalisi ilmaolude eest, et sinu üritus saaks tõrgeteta kulgema, hoolimata sellest, mida loodusel sulle selleks päevaks varuks on. Telgid pakuvad peavarju kuumuse, külma, vihma ja isegi lume eest. Kuumadel suvekuudel on vari hädavajalik, kui soovid, et sinu külalised saaksid mõnusalt aega veeta. Saad telki kasutades tagada, et kõik on päikese eest kaitstud ja tunnevad end mõnusalt.

Telk loob intiimsema keskkonna

Veel üks suurepärane põhjus telgi kasutamiseks on see, et need pakuvad palju intiimsemat ruumi, loovad ainulaadse õhkkonna ja võimaldavad külalistel teha kõike, mida nad soovivad ja mida sa lubad telgis teha, kuid samas on privaatsus tagatud ja uudishimulike silmade eest kaitstud.

Ürituste telke saab kasutada koos seinapaneelidega või ilma nendeta, nii et kui soovid rohkem vabaõhu tunnet, saad seda pakkuda, kuid kui soovid rohkem privaatsust või peavarju, on sul ka see võimalus olemas.

Üldkulu

Endale telgi ostmise kogukulu on pikemas perspektiivis palju tasuvam kui telgi rentimine, sest selle eest tuleb maksta vaid üks kord ja saad seda tulevikus kasutada nii mitu korda kui soovid.

Kuna saad telki kasutada nii palju kordi kui soovid on kasutustasu tunduvalt madalam kui rentimisel. Tegelikult tõuseb iga kord, kui sa telki kasutad sinu telgi soetamiseks tehtud investeeringu väärtus, nii et see on investeering, mis muutub aja jooksul kindlasti tulusamaks.

Kvaliteet

Telki rentides ei tea kunagi, mida oodata. Muidugi võid saada ka kena uue telgi, kuid tõenäoliselt saad hoopis telgi, mida teised inimesed on sadu kordi kasutanud. Kui oled ise oma telgi omanik, tead kindlasti, et sul on suurepärane ja kvaliteetne telk, mida oled ise hoolikalt hooldanud.

Leave a comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga